Par mums

Iesākumam droši vien jāpaskaidro, kam un kāpēc šī lapa ir paredzēta. Lapa paredzēta visiem rīdziniekiem, kas vēlas svaigāku gaisu, ātru un ērtu nokļūšanu no punkta A uz punktu B, kā arī drošību ielās. Neatkarīgi no tā, vai Tu ikdienā pārvietojies ar kājām, velosipēdu, sabiedrisko transportu vai vieglo automašīnu – šī lapa pastāvēs par ātru, ērtu un drošu satiksmi mums visiem.

Daudziem varētu rasties jautājums – kāpēc mūsu logotipā nav attēlota vieglā automašīna? Mēs neesam pret autotransportu, mēs esam par efektīvu satiksmi. Pilsētās, sevišķi to centros, autotransports ir nepiemērotākais transportlīdzeklis, jo aizņem visvairāk vietas, pārvadājot vismazāk cilvēku. Tieši tāpēc vieglā automašīna nav mūsu logotipā.

Mēs esam par “Park&Ride” sistēmu, par loģisku un attīstītu sabiedrisko transportu, par sabiedriskā transporta joslām, par veloceļiem, par plašām ietvēm ar āra kafejnīcām, kokiem un puķupodiem, vienā vārdā – par pilsētu cilvēkiem, nevis automašīnām.

Šobrīd mūsu komandā un atbalstītājos ir dažādu arodu speciālisti – programmētāji, arhitekti, komunikācijas speciālisti, mārketinga speciālisti, pilsētvides speciālisti, bet mūs visus vieno tas, ka esam patriotiski noskaņoti rīdzinieki, kuriem ir sapnis par labāku Rīgu. Ja arī Tev ir sapnis par labāku Rīgu – pievienojies, rakstot kontaktformā vai uz e-pastu: pilseta.cilvekiem@gmail.com

 

Komanda

Kaspars Zandbergs - mārketinga un tirdzniecības speciālists

Mihails Simvulidi - programmētājs

Kārlis Krēķis - gids
Rūta Bukša - tulkotāja
Roberts Kārkliņš - komunikācijas speciālists
Dainis Kreilis - ģeogrāfiskās informācijas sistēmas speciālists
Viesturs Krūmiņliepa - pilsētplānošanas students

Andrejs Oliņš - programmētājs
Dmitrijs Kraiņiks - telekomunikāciju speciālists

Sadarbības partneri

 

Čiekurkalna attīstības biedrība
Avotu ielas apkaime
Sarkandaugavas attīstības biedrība


 

Baiba Bicēna – vides pieejamības eksperte

 

Oto Ozols – arhitekts